• ALTERNATİF
  HİZMETLER
  ALTERNATİF
 • SİZE ÖZEL
  YAZILIMLAR
  SİZE ÖZEL
 • OYUNU DOĞRU OYNAYAN
  UZMANLAR
  OYUNU DOĞRU OYNAYAN
 

HTML5 sadeliği

yeniliğin parıltısı

Son yıllarda yapılan bir araştırmaya göre sitelerin yaklaşık %34'ünün HTML5'e dönüştürüldüğü kanıtlanmıştır. HTML5 etiketleri ile sayfa hiyerarşisini daha düzenli ve daha az kod kullanarak yazmamıza yardımcı oluyor. Bu sayede güncel tarayıcılarda stabil bir şekilde çalışmaktadır.

 

CSS3 kolaylığı

göz kamaştırıcı siteler

CSS3 sayesinde web uygulamalarınız ve siteleriniz daha çekici ve şık olabilecek. CSS3 ile websitelerinizin çözünürlüğünü otomatik olarak ayarlayabileceği Web 3.0 olarak adlandırılan duyarlı websiteleri tasarlamamız artık mümkün. Güncel tarayıcıların tümü web dünyasına CSS3'ün getirdiği yenilikleri desteklemektedir.

 

Esnek ve Uyum

esnek tasarım

Responsive web tasarımı tekniği ile mobil veya tablet uyumlu arayüzlere sahip web siteleri ile en iyi görüntü ve kullanici deneyimini sağlarken standart bir çözünürlüğe ihtiyaç duymadan internete erişimi olan tüm cihazlara kendini uyarlayarak kolay kullanım deneyimi sağlayabilirsiniz.

 

Şirketimiz ; 2005 Yılında kurulmuş olup İnternet Hizmetleri konusunda faaliyet vermektedir. Bu süreç içersinde İş Geliştirme, Web Dizayn, Arama motoru Optimizasyonu, Özel Yazılımlar, E-Ticaret çözümleri yapmaktayız.

Mert A. İstanbul Kağıthane Bilgisayar Programcısı Yazılım Geliştirme - Armut.com